Dyskusja:Vox Patrum: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(dr) |
(dr) |
||
Linia 107: | Linia 107: | ||
|* | |* | ||
|* | |* | ||
|- | |||
|[[71-80]] | |||
|71 | |||
|72 | |||
|73 | |||
|74 | |||
|75 | |||
|76 | |||
|77 | |||
|78 | |||
|79 | |||
|80 | |||
|- | |- |
(dr) |
(dr) |
||
Linia 107: | Linia 107: | ||
|* | |* | ||
|* | |* | ||
|- | |||
|[[71-80]] | |||
|71 | |||
|72 | |||
|73 | |||
|74 | |||
|75 | |||
|76 | |||
|77 | |||
|78 | |||
|79 | |||
|80 | |||
|- | |- |