Dyskusja:Vox Patrum: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(robocze) |
(dr) |
||
Linia 49: | Linia 49: | ||
|- | |- | ||
|[[31-40]] | |[[31-40]] | ||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|- | |||
|[[31-40]] | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|- | |||
|[[41-50]] | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|- | |||
|[[51-60]] | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|* | |||
|- | |||
|[[61-70]] | |||
|* | |* | ||
|* | |* |