Vox Patrum: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(dr) |
(dr) |
||
Linia 23: | Linia 23: | ||
|[[Vox Patrum 8-9 (1985)|8-9]] | |[[Vox Patrum 8-9 (1985)|8-9]] | ||
|[[Vox Patris 10 (1986)|10]] | |[[Vox Patris 10 (1986)|10]] | ||
|[[Vox Patris 11 (1986)|11]] | |[[Vox Patris 11 (1986)|11]] | ||
|[[Vox Patris 12-13 (1987)|12-13]] | |[[Vox Patris 12-13 (1987)|12-13]] | ||
|- | |||
|[[1986-1997]] | |||
|[[Vox Patrum 14 (1988)|14]] | |[[Vox Patrum 14 (1988)|14]] | ||
|[[Vox Patrum 15 (1988)|15]] | |[[Vox Patrum 15 (1988)|15]] | ||
Linia 34: | Linia 33: | ||
|[[Vox Patrum 18 (1990)|18]] | |[[Vox Patrum 18 (1990)|18]] | ||
|[[Vox Patrum 19 (1990)|19]] | |[[Vox Patrum 19 (1990)|19]] | ||
|[[Vox Patrum 20-23 (1991-1992)|20-23]] | |[[Vox Patrum 20-23 (1991-1992)|20-23]] | ||
|[[Vox Patrum 24-29 (1993-1995)|24-29]] | |[[Vox Patrum 24-29 (1993-1995)|24-29]] | ||
|[[Vox Patrum 30-31 (1996)|30-31]] | |[[Vox Patrum 30-31 (1996)|30-31]] | ||
|[[Vox Patrum 32-33 (1997)|32-33]] | |[[Vox Patrum 32-33 (1997)|32-33]] | ||
|[[Vox Patrum | |- | ||
|[[1998-2007]] | |||
|[[Vox Patrum 34-35 (1998)|34-35]] | |||
|[[Vox Patrum 36-37 (1999)|35-37]] | |[[Vox Patrum 36-37 (1999)|35-37]] | ||
|[[Vox Patrum 37-39 (2000)|38-39]] | |[[Vox Patrum 37-39 (2000)|38-39]] | ||
Linia 46: | Linia 45: | ||
|[[Vox Patris 42-43 (2002)|42-43]] | |[[Vox Patris 42-43 (2002)|42-43]] | ||
|[[Vox Patris 44-45 (2003)|44-45]] | |[[Vox Patris 44-45 (2003)|44-45]] | ||
|[[Vox Patrum 46-47 (2004)|46-47]] | |[[Vox Patrum 46-47 (2004)|46-47]] | ||
|48 | |48 | ||
|49 | |49 | ||
|50 | |50 | ||
|- | |- | ||
|[[2008- | |[[2008-2014]] | ||
|51 | |51 | ||
|52 | |52 | ||
Linia 79: | Linia 58: | ||
|[[Vox Patrum 57 (2012)|57]] | |[[Vox Patrum 57 (2012)|57]] | ||
|[[Vox Patrum 58 (2013)|58]] | |[[Vox Patrum 58 (2013)|58]] | ||
|[[Vox Patrum 60 (2013)|60]] | |[[Vox Patrum 60 (2013)|60]] | ||
|[[Vox Patrum 61 (2014)|61]] | |[[Vox Patrum 61 (2014)|61]] | ||
|[[Vox Patrum 62 (2014)|62]] | |[[Vox Patrum 62 (2014)|62]] | ||
|- | |||
|[[2014-2014]] | |||
|63 | |63 | ||
|[[Vox Patrum 64 (2015)|64]] | |[[Vox Patrum 64 (2015)|64]] | ||
Linia 93: | Linia 71: | ||
|69 | |69 | ||
|70 | |70 | ||
|71 | |||
|73 | |||
|- | |- | ||
|[[ | |[[2019-2020]] | ||
|[[Vox Patrum 72 (2019)|72]] | |[[Vox Patrum 72 (2019)|72]] | ||
|73 | |73 |
Wersja z 10:19, 1 mar 2020
Vox Patrum | Nr | Nr | Nr | Nr | Nr | Nr | Nr | Nr | Nr | Nr |
1981-1986 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6-7 | 8-9 | 10 | 11 | 12-13 |
1986-1997 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20-23 | 24-29 | 30-31 | 32-33 |
1998-2007 | 34-35 | 35-37 | 38-39 | 40-41 | 42-43 | 44-45 | 46-47 | 48 | 49 | 50 |
2008-2014 | 51 | 52 | 53-54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 60 | 61 | 62 |
2014-2014 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 73 |
2019-2020 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 |